bo tyle zaplanowano spotkań informacyjnych w związku ze zbliżającym się naborem wniosków do Programu Europa Dla Obywateli, którego termin upływa 1
marca 2016 r. Odbędą się w styczniu:
- 11 stycznia 2016 r. w Warszawie,
- 14 stycznia 2016 r. w Szczecinie,
- 14 stycznia 2016 r. w Przemyślu,
- 19 stycznia 2016 r. w Toruniu,
- 19 stycznia 2016 r. w Kielcach,
- 20 stycznia 2016 r. w Opolu,
- 20 stycznia 2016 r. w Gdyni.
Informacje podałam za stroną Programu Europa dla Obywateli.
Tam znajdziecie program spotkania i formularz zgłoszeniowy (na dole strony).
Przypominam, że na stronie http://europadlaobywateli.pl/projekty/ możecie znaleźć przykłady zrealizowanych projektów i kontakty do ich organizatorów (beneficjentów). Warto porozmawiać z kimś bardziej doświadczonym od nas we współpracy z danym źródłem finansowania.
Jeżeli ktoś jeszcze nie jest pewien, z kim będzie współpracował przy swoim projekcie, może dołączyć do bazy partnerów. Informacja o Twoim projekcie może dotrzeć do organizacji z Polski i Europy. Są tam też ogłoszenia przekazane nam przez punkty kontaktowe działające w pozostałych krajach uczestniczących w programie. Oni także szukają partnerów.
Możecie także skorzystać z publikacji udostępnianych w „Mediatece” Programu. Jest tam między innymi zeszyt „Zaprojektuj działanie!”, w którym zebrano
doświadczenia zespołu Punktu Kontaktowego „Europa dla obywateli” i –
przede wszystkim – beneficjentów programu, związane z różnymi etapami
realizacji projektu, takimi jak analiza potrzeb, czy budowanie
partnerstwa w projekcie. Wkrótce powinna się pojawić druga część zeszytu, tym razem przedstawiająca kwestie związane m.in. z realizacją działań, budżetem i promocją.
Harmonogram składania wniosków do Programu Europa dla Obywateli w latach 2015-2020 (na obrazku powyżej) można znaleźć na stronie Programu Europa dla Obywateli.
Harmonogram składania wniosków do Programu Europa dla Obywateli w latach 2015-2020 (na obrazku powyżej) można znaleźć na stronie Programu Europa dla Obywateli.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz