niedziela, 28 maja 2017

Otwarty Konkurs ofert w zakresie ochrony dziedzictwa kulturowego

 

Do 12/13 czerwca 2017 r. do godziny 15:30 organizacje pozarządowe (między innymi) mogą składać oferty do otwartego konkursu na realizację zadania publicznego w zakresie ochrony dziedzictwa kulturowego świadczonego na rzecz mieszkańców Miasta Olsztyna. Należy zapewnić wkład własny w wysokości co najmniej 10% kosztów całkowitych realizacji zadania.



Wsparcie będzie udzielane na:
  • konserwację starodruków i zespołów akt archiwalnych ze zbiorów historycznych znajdujących się na terenie Olsztyna - przewidziano 40 000 zł na realizację tego zadania;
  • popularyzację i edukację w zakresie ochrony zabytków, promocję dziedzictwa kulturowego Olsztyna - na realizację zadania przeznaczono 15 000,00 zł, w tym na poniższe rodzaje działań:
    • przygotowanie publikacji o tematyce konserwatorskiej, 
    • organizowanie konferencji o tematyce związanej z ochroną zabytków, 
    • organizowanie działań w ramach obchodów europejskich dni dziedzictwa kulturowego oraz obchodów związanych z Międzynarodowym Dniem Ochrony Zabytków,
    • organizowanie konkursów związanych z tematyką ochrony zabytków i opieki nad zabytkami, 
    • promowanie dziedzictwa kulturowego Olsztyna

Wnioski należy składać w wersji elektronicznej za pośrednictwem generatora WITKAC do 12 czerwca 2017 r. do godziny 16:00.  

Wersję papierową oferty wraz z załącznikami wydrukowaną z platformy „WITKAC” podpisaną przez osoby upoważnione do składania oświadczeń woli w imieniu oferenta należy przesłać pocztą na adres: 
Urząd Miasta Olsztyna
Wydział Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych
ul. Knosały 3/5bud. A, 
10-015 Olsztyn 
(decyduje data wpływu) 
lub złożyć w kopercie opatrzonej nazwą „Otwarty  konkurs ofert na realizację  zadania publicznego w zakresie ochrony dziedzictwa kulturowego” do Kancelarii Urzędu Miasta Olsztyna w nieprzekraczalnym terminie do 13 czerwca 2017 r. do godz. 15.30.

Oferty wraz z załącznikami powinny być ze sobą połączone i ponumerowane. W przypadku załączników złożonych w formie kserokopii, każda strona załącznika powinna być potwierdzona za zgodność z oryginałem przez osoby uprawnione. Jeżeli osoby uprawnione nie dysponują pieczątkami imiennymi, składane dokumenty powinny być podpisane czytelnie z zaznaczeniem pełnionej funkcji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz