czwartek, 28 maja 2015

Dwudniowe szkolenie i biuletyn

W poprzednim poście pisałam o projekcie Związku Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie” pt. „Razem w kierunku profesjonalizacji działań” Mowa była o konferencji, podręcznikach oraz instrukcji wdrażania modelu efektywnej kontraktacji usług społecznych. Realizatorzy projektu zapraszają też do wzięcia udziału w dwudniowych szkoleniach.

Razem w kierunku  profesjonalizacji działań
Są one skierowane do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz podmiotów ekonomii społecznej z terenu województwa warmińsko - mazurskiego, którzy zostaną zapoznani z nowymi rozwiązaniami w zlecaniu zadań organizacjom pozarządowym na podstawie wypracowanego Modelu Efektywnej Kontraktacji Usług Społecznych w ramach projektu innowacyjnego „Razem w kierunku profesjonalizacji działań”. Szkolenie odbędzie się 16-17 czerwca w Olsztynie lub okolicach. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie. Dojazd na koszt własny.

Formularz zgłoszeniowy: http://www.ocop.olsztyn.pl/index.php?group=ocop&page=szkolenia&id=187

Więcej informacji: http://www.razemprofesjonalnie.pl/rekrutacja-do-projektu/

Związek Stowarzyszeń "Razem w Olsztynie"
ul. Tarasa Szewczenki 1
10-274 Olsztyn
tel. 503 680 500
razemprofesjonalnie@gmail.com


Organizatorzy zapraszają do zapoznania się z biuletynem informacyjnym projektu „Razem w kierunku profesjonalizacji działań”:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz