niedziela, 13 września 2015

Grywalizacja na dwóch konferencjach

O tej dowiedziałam się za późno, bo inaczej pojechałabym do Katowic 24 października 2014 r. na konferencję „Wolontariat? Gram w to! Grywalizacja w szkole i trzecim sektorze”.




 Teraz mogę sobie przejrzeć prezentacje prelegentów:


o125_1Konferencja odbyła się w ramach projektu „Wolontariat? Gram w to!” realizowanego przez Regionalne Centrum Wolontariatu w partnerstwie z Islandzkim Czerwonym Krzyżem i przy współpracy z Pełnomocnik Marszałka Województwa ds. Organizacji Pozarządowych i Równych Szans, w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Tam nie byłąm, ale organizuję grywalizację w związku z konferencją Kultura od nowa. Badania - Trendy - Praktyka, która odbędzie się 18 września 2015 r. w Gdańsku

Cele Gry konferencyjnej:
  • stworzenie listy publikacji naukowych dotyczących grywalizacji, które polecają polscy naukowcy
  • prezentacja uniwersalności metody grywalizacji również w przypadku zastosowań akademickich.
Gra rozpoczęła się 4 września 2015 r. a kończy 17 września 2015 r i składa się z trzech zadań – misji, które można wykonywać wielokrotnie. Za wykonane misje gracze otrzymują bookcoiny (waluta Planety Zapomnianych Książek). Gracze konferencyjni mogą też wykonywać standardowe misje Planety dostępne w zakładkach „Misje” i „Polecane akcje”.
Graczom konferencyjnym, którzy zbiorą największą liczbę bookcoinów (i dostarczą organizatorom podpisane oświadczenie)  przyznane zostaną 18 września nagrody:
  • nagroda główna: czytnik e-booków
  • 3 wyróżnienia: zestawy gadżetów sieci LABIB i latarników z Olsztyna, którzy współpracują z głównym organizatorem gry „Fundacją To My
  • 2 nagrody wybrane losowo spośród wykonawców misji konferencyjnych, którzy będą obecni na konferencji): gadżety
Aby zacząć grę musisz się:
O konferencji "Kultura od nowa. Badania - Trendy - Praktyka" pisałam już wcześniej.
Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie Instytutu Kultury Miejskiej
i na Facebooku:  https://www.facebook.com/ObserwatoriumKultury

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz