sobota, 13 lutego 2016

Konkurs "Spółdzielnia pomysłów" - edycja 2016


Harmonogram_4
W poście Sąsiedzi nie gryzą pisałam o projekcie Społecznik 2.0. Obecnie trwa IV edycja konkursu "Spółdzielnia pomysłów".

Obecnie trwa glosowanie na projekty, które zostały już zgłoszone w tej edycji. Będzie trwało do 7 marca 2016 r., do wtedy też można zgłaszać swoje pomysły. O tych, które już trafiły do projektu możesz poczytać na stronie: http://spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow/przegladaj.  Nie musisz być w tym celu zarejestrowanym użytkownikiem portalu Społecznik 2.0.pl. Jednak, aby oddać swój głos na wybrany projekt, należy założyć tam konto (http://spolecznik20.pl/signup), a następnie się zalogować. Możliwość oddania głosu mają tylko osoby zalogowane. Aby oddać głos, wybierz projekt z zakładki Spółdzielnia pomysłów / Przeglądaj projekty. Po wybraniu projektu, kliknij przycisk „Głosuj” w prawym górnym rogu. Dziennie możesz oddać jeden głos, pamiętając, że do swojej dyspozycji masz łączną pulę 10 głosów. 

Jeżeli masz  pomysł, jak zaangażować sąsiadów do naprawienia jakiejś bolączki w Twojej okolicy - to konkurs dla Ciebie. Jeśli nie w tym roku, to w kolejnej edycji konkursu. Możesz zgłosić swój pomysł jako osoba fizyczna albo jako stowarzyszenie lub fundacja.

Szczegóły znajdziesz na stronie projektu: http://spolecznik20.pl/  Są tam między innymi:


Pomysłodawcą, właścicielem projektu Społecznik 2.0 oraz sponsorem nagród w konkursach jest Spółdzielcza Grupa Bankowa. Czyli SGB-Bank SA oraz ponad 200 Banków Spółdzielczych działających w całej Polsce. Pod tym adresem znajdziesz mapę zaangażowania tych banków.

O tegorocznej edycji konkursu przypomniała mi Gosia. Gosiu, dziękuję :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza