poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Konkurs grantowy "Pracownia Talentów" Fundacji Tesco Dzieciom

Fundacja Tesco Dzieciom przeznaczyła 250 tys. złotych na dofinansowanie projektów skierowanych do dzieci i młodzieży dotyczących walki z marnowaniem żywności. Chcą sfinansować około 25 projektów w całym kraju.

Ogłosili konkurs grantowy dla o organizacjach pozarządowych posiadających osobowość prawną, statutowo zajmujących się edukacją oraz opieką nad dziećmi i młodzieżą. Chcą dofinansować ciekawe i wartościowe inicjatywy społeczne z zakresu edukacji dotyczącej walki z marnowaniem żywności.,  aby  dzieci i młodzież uczestniczyły w ciekawych zajęciach oraz uczyły się nowych rzeczy. Stawiają na:
  • edukację na miarę,
  • edukację z przyszłością,
  • edukację z optymizmem,
  • edukację do współpracy. 
Na aplikacje czekają do 31 sierpnia 2015 roku.
Przed wysłaniem wniosku należy się zapoznać z dokumentami:
Formularz wniosku można pobrać tutaj:
Wypelniony wniosek należy przekazać do Fundacji Tesco Dzieciom w formie elektronicznej – poprzez przesłanie wypełnionego i podpisanego zeskanowanego formularza na adres e-mailowy: dofinansowania@fundacjatesco.pl
Wniosek powinien być przesłany w formie jednego pliku PDF o maksymalnym ciężarze 5 MB. Wniosku nie spełniające tego wymagania nie są odbierane przez pocztę e-mailową Fundacji.
Przesłanie Aplikacji do Fundacji Tesco Dzieciom będzie potwierdzane e-mailem zwrotnym, wysyłanym na adres e-mailowy, z którego aplikacja została przesłana.


Informację o konkursie znalazłam na stronie Olsztyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz