wtorek, 18 sierpnia 2015

Lokomotywa zmian

 to tytuł projektu trzech organizacji: Centrum Wolontariatu, Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”Volunteer Center Tysvaer.

Projekt
Zapraszają pracodawców, gotowych wspierać swoich pracowników 55+ w procesie rozwijania ich potencjału społecznego, oraz pracowników, pragnących pomagać innym i współpracować z innymi.

Projekt będzie realizowany na terenie Warszawy.
Lokomotywa Zmian dopiero rusza, dokąd pojedzie będzie zależało od wszystkich uczestników współtworzących projekt na każdym jego etapie. Zgłaszać się można na formularzu online do 31 sierpnia 2015 r.

W co i kiedy można się zaangażować?

We WRZEŚNIU 2015: 2-dniowy WARSZTAT, służący zapoznaniu się uczestników projektu, przyjrzeniu się własnemu potencjałowi społecznemu oraz poznaniu specyfiki działań społecznych i wolontariatu.

Od WRZEŚNIA 2015 r. do MARCA 2016 r. uczestnicy projektu zaangażują się w WOLONTARIAT lub realizację autorskiego PROJEKTU SPOŁECZNEGO. Podczas realizacji działań otrzymają wsparcie ekspertów, spotkają się z wyjątkowymi liderami społecznymi, będą uczestniczyć min. w wizytach studyjnych, spotkaniach wspierająco – rozwojowych, seminarium końcowym.

Więcej informacji na stronie projektu.


Informacje znalazłam na Platformie Kultury. Stamtąd pochodzi też zdjęcie.


Kiedy piszę o lokomotywie, nie mogę nie wspomnieć o Poci@gu do Internetu, który prowadzą latarnicy z Olsztyna. Wspominałam o nim w poście "Wyciągamy kulturę z olsztyńskich osiedli!" Więcej pisałam w inspiracji na portali labib.pl: https://labib.pl/inspiracja/pokaz/910/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz