poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Pozarządowy Ekspert z E-CV


Stowarzyszenie "Absolwenci na walizkach" uruchomiło platformę, która ma pomóc organizacjom pozarządowym pozyskiwać uczestników ich własnych szkoleń. Ma też pomóc osobom lub innym organizacjom znaleźć szkolenia, w których chciałyby wziąć udział. Jest to Pozarządowy Ekspert. - sklep ze szkoleniami organizacji pozarządowych. 


Założenie konta w tym sklepie jest bezpłatne zarówno dla klientów, jak i organizacji pozarządowych.
Więcej informacji: http://pozarzadowy.expert


Zalety sklepu:
  • RESPONSYWNOŚĆ – sklep jest dostosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, typu smartfon czy tablet.
  • HTTPS – twoje dane są szyfrowane za pomocą bezpiecznego protokołu SSL.


Jeśli reprezentujesz organizację, możesz założyć bezpłatne konto, a potem dodać szkolenie. Kiedy ktoś je kupi, otrzymasz powiadomienie mailowe, a klient potwierdzenie złożonego zamówienia w numerem twojego konta do przelewu.
Po dodaniu szkolenia, możesz skopiować link do niego i promować, gdzie chcesz: np. na Facebooku albo w swoim newsletterze. Organizatorzy proszą o uwagi, jeśli ktoś zauważy jakieś błędy na udostępnionej stronie. Warto ich wesprzeć swoimi spostrzeżeniami. Może kiedyś sami skorzystamy z ich oferty.

Na razie znalazłam tam jedno szkolenie i 7 organizacji, które zapewne szykują się do pokazania swoich szkoleń. Przy okazji możemy znaleźć kontakty do tych organizacji. Są tam już m.in. Europejskie Towarzystwo Rozwoju Kompetencji Społecznych i Stowarzyszenie EKSPERYMENTATORZY.

To może być rozwiązanie w kontekście wczorajszego posta o trudności z wycenianiem własnych usług. Chociaż chyba nie do końca, bo w Pozarządowym Ekspercie to szkolący publikują informacje o własnych szkoleniach i podają cenę uczestniczenia w tym szkoleniu. Może to być też szkolenie bezpłatne. Wydaje się, jednak, że można liczyć na pomoc organizatorów Eksperta w różnych sprawach.  Trenerom proponują zbudowanie E-CV, w którym można przedstawić historię doświadczenia zawodowego i wykształcenia. Za pomocą kolorowych diagramów można przedstawić poziom swoich umiejętności. Do portfolio dodać zdjęcia i grafiki. Można pisać blog i utworzyć portfolio dziennikarsko-copywriterskie, by dać się poznać pracodawcy, że ktoś jest specjalistą w swojej dziedzinie. Będzie można się skontaktować trenerem za pomocą formularza i szybko zapisać kontakt skanując kod QR. E-CV można założyć na stronie No job no fun. Osoby, które założą E-CV mają bezpłatny dostęp do Pogotowia Rekrutacyjnego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz