sobota, 15 sierpnia 2015

Konkurs o tytuł BabaFest 2015


Stowarzyszenie z Uśmiechem zorganizowało piątą edycję Olsztyńskiego Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest 2015.  

Spotkajmy się na BabaFest 2015! 16 -18.10.2015Z tej okazji został ogłoszony konkurs o tytuł BabaFest, dla kobiet zaangażowanych społecznie i obywatelsko, działających charytatywnie na rzecz społeczności lokalnej. W różnych środowiskach działają osoby, które bezinteresownie pomagają innym. Wykorzystują swoje możliwości, umiejętności, wiedzę, żeby dać innym coś od siebie, poprawić jakość życia w swoim otoczeniu, w swojej dzielnicy. Dobroczynność jest dla nich oczywista. Jednak zazwyczaj poza gronem bliskich i znajomych nie są znane. Konkurs ma przybliżyć sylwetki tych osób, przedstawić światu ich działania i zachęcić innych do podobnej działalności wśród swojej społeczności. Każda, nawet najmniejsza pomoc jest ważna, a może być bezcenna. Bo suma rzeczy małych tworzy rzeczy wielkie. 

Nagrodą w konkursie jest 3000 zł. 

Kandydatury można zgłaszać na tym formularzu . Trzeba go wysłać do  6 września 2015 r. na adres biuro@babafest.pl 

Wizytówki kandydatek zostaną zamieszczone na stronie www.babafest.pl/konkurs*, gdzie od 14 września 2015 r. do 15 października 2015 r. będzie można oddawać głosy na wybrane kandydatki. Laureatką konkursu zostaje kandydatka, która otrzyma najwięcej głosów internautów. 

Spotkajmy się na BabaFest 2015! 16 -18.10.2015 Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się 16 października 2015 r.  podczas Gali Inauguracyjnej Festiwalu BabaFest. Szczegóły na stronie www.babafest.pl


Kontakt do organizatorek Festiwalu BabaFest: 

* Na razie strona najprawdopodobniej nie istnieje, a wizytówki kandydatek mają tam się pojawić dopiero  14 września. Obrazki pochodzą ze strony Festiwalu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz