środa, 19 sierpnia 2015

Regionet - szkolenie dla osób pełnoletnich

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ma dwa zaproszenia dla uczestników z Polski. na międzynarodowe szkolenie nt. organizacji wymian w ramachprogramu Erasmus+ Młodzież, które się odbędzie 27-31 października 2015 r. w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą. 

Zgłoszenia mogą nadsyłać do 21 sierpnia 2015 r. osoby pełnoletnie, które chcą w niedalekiej przyszłości zrealizować projekt wymiany młodzieży, ale nie mają odpowiedniego doświadczenia.

Pierwszeństwo mają osoby, które jeszcze nie były wysyłane przez FRSE na wydarzenia międzynarodowe. Koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywają organizatorzy.

Celem wydarzenia jest zaplanowanie i przygotowanie wysokiej jakości projektów wymiany młodzieży oraz rozpoczęcie nowej współpracy między organizacjami, których przedstawiciele wezmą udział w szkoleniu. Organizatorzy spodziewają się gości z Austrii, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Niemiec, Węgier, Islandii, Łotwy, Litwy, Norwegii, Słowacji i Szwecji.

Więcej informacji: http://erasmusplus.org.pl/mlodziez/szkolenia/ - teraz jest to trzecie szkolenie od góry. A także w języku angielskim na stronie SALTO .
Osoba kontaktowa: Ewa Kornacka

Informacje znalazłam na stronie Eurodesk Polska.


Z lewej: w gorące dni nie trzeba się za bardzo oddalać od domu.


Do 23 sierpnia można się zgłaszać na międzynarodowe spotkanie nt. grywalizacji, które też będzie w Konstancinie-Jeziornej od 15 do 20 listopada 2015 r. FRSE też ma 2 miejsca dla młodych osób z Polski. Informacje znalzłam na stronie Eurodesk Polska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz